دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم

دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم

دانلود رایگان کتاب Playing to Win

کتاب معروف برای بردن بازی کنیم: چطور استراتژی واقعا کار می کند How Strategy Really Works
Playing to Win: How Strategy Really Works
آیا شما فقط بازی می کنید یا اینکه بازی می کنید تا برنده شوید؟
استراتژی مبحث پیچیده ای نیست، اما مشکل و سخت است. سخت است چون افراد و سازمان ها را مجبور می کند که انتخاب های خاصی درباره ی آینده کنند – چیزی که در بیشتر شرکت ها اتفاق نمی افتد.
حالا دو تن از مشهورترین متفکران کسب و کار به قلب استراتژی می روند و توضیح می دهند که استراتژی درباره ی چیست، چطور به آن فکر کنیم، چرا به استراتژی نیاز داریم، و چطور آن را انجام دهیم. و آنها برای اثبات نظراتشان یکی از موفق ترین شرکت های حاضر در قرن گذشته را که خودشان ایجاد کرده اند به عنوان کیس معرفی خواهند کرد.
A.G. Lafley، مدیر عامل سابق Procter & Gamble در مشارکت نزدیک با راجر مارتین مشاور استراتژیک، فروش P & G را دو برابر کرد، سود خود را چهار برابر کرد و در ده سال به ارزش بازار آن بیش از 100 میلیارد دلار افزود.
در حال حاضر، با استفاده از سالهای تجربه خود در P & G و دانشکده مدیریت Rotman، که مارتین مدیر آن است این کتاب نشان می دهد که چگونه رهبران در سازمان های بزرگ و کوچک می توانند اقدامات روزمره را با اهداف استراتژیک بزرگ تر بر اساس عناصر واضح و ضروری که کسب و کار را تعیین می کنند، مدیریت کنند و کسب و کار به موفقیت برسانند -  کجا باید بازی کرد و چطور پیروز شد.

دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم


نتیجه یک کتاب برای پیروزی است.
لافی و مارتین مجموعه ای از پنج گزینه استراتژیک ضروری را ایجاد کرده اند که، هنگامی که به صورت یکپارچه مورد توجه قرار می گیرند، شما را از رقبای خود پیش می اندازند.

این پنج استراتژی شامل:
آرزوی موفقیت ما چیست؟
کجا بازی خواهیم کرد؟
چطور برنده خواهیم شد؟
چه توانمندی هایی باید داشته باشیم تا پیروز شویم؟

چه سیستم های مدیریتی نیاز است تا انتخاب های ما را پشتیبانی کند؟

داستانهایی درباره اینکه P & G بارها و بارها با استفاده از این روش به مارک های معروف مانند Olay، Bounty، Gillette، Swiffer و Febreze پیروز شد، به روشنی نشان می دهد که چگونه تصمیم گیری در مورد یک راهبرد استراتژیک و سپس انتخاب درست برای حمایت از آن در نحوه ی بازی کردن و در واقع برنده شدن تفاوت ایجاد می کند.


درباره ی نویسندگان:
A. G. Lafley به عنوان رئیس جدید اجرایی و رئیس  Procter & Gamble، جایی که او قبلا مدیرعامل در سالهای 2000-2009 بود، نامگذاری شده است. با توجه به رهبری Lafley، فروش P & G دو برابر شد، سود آن چهار برابر شد، ارزش بازار آن بیش از 100 میلیارد دلار افزایش یافت و نمونه هایی از مارک های میلیارد دلاری مثل Tide، Pampers، Olay و Gillette از 10 تا 24 به دلیل نتیجه تمرکز او بر برنده شدن انتخاب های استراتژیک، نوآوری مبتنی بر مصرف و رشد قابل اعتماد و پایدار است.
راجر مارتین رییس دانشکده مدیریت Rotman University Toronto است و مشاور رئیس اجرایی استراتژی، طراحی، نوآوری و تفکر یکپارچه سازی است. در سال 2011، راجر توسط Thinkers50 به عنوان ششمین متفکر مدیریت برتر در جهان نامگذاری شد. این کتاب هشتم است. او همچنین به طور منظم به بازاریابی کسب و کار هاروارد، Financial Times و واشنگتن پست مشغول است. او دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی هاروارد و مدرک AB در اقتصاد دانشکده هاروارد است.
کتاب Playing to Win: How Strategy Really Works شامل 272 صفحه می باشد که توسط انتشارات  Harvard Business Review در سال 2013منتشر شده است.


چهارشنبه دوازدهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :کتاب مدیریتی - مدیریت استراتژیک-How Strategy Really Works- دانلود کتاب استراتژی
دانلود کتاب اجتناب ناپذیر

دانلود کتاب اجتناب ناپذیراجتناب ناپذیر: چگونه می توان شرکتی شد که مشتریان بدون آن نمی توانند زندگی کنند

Indispensable: How To Become The Company That Your Customers Can't Live Without

کتاب اجتناب ناپذیر Indispensable اثر نویسنده معروف جو کالوی Joe Calloway یک  کتاب استراتژیک می باشد. این کتاب به شما آموزش می دهد که با یک استراتژی پنج مرحله ای چطور یک کالا را به یک ضرورت تبدیل کنید. هنگامی که محصولات و خدمات غیر قابل تعویض می شوند، قیمت به تعیین کننده نهایی برای مصرف کنندگان تبدیل می شود. کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispensable به شما نشان می دهد که بیزنس ها چطور باید از چرخه ی باطل خارج شوند و با استفاده از پنج محرکه، یک استراتژی برگزینند تا آن ها را به مرحله ی بعدی عملکردی برساند. آقای جو کالوی Joe Calloway، مشاور تجاری کسب و کار، به بررسی اینکه چگونه شرکت های واقعی محصولات یا خدمات خود را به یک "ماموریت حیاتی" تبدیل ساخته اند و مشتریانشان را راضی نگه داشته اند، پرداخته است.

برای دانلود کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispendable اینجا کلیک کنید.

کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispensable به طور مستقیم به قلب موضوع می رود و نشان می دهد که چگونه شرکت های کوچک و بزرگ از طریق پنج محرکه وفاداری مشتری به فروش می پردازند و بازار را رهبری می کنند.
کتاب اجتناب ناپذیر Indispensable به برای خوانندگانش آشکار می سازد که:
ایجاد و تقویت نیروی محرکه: غلبه بر لختی سازمانی و ادامه ی حرکت رو به جلو
ایجاد اعتماد به نفس همیشگی: ایجاد ثبات عملکرد به صورت یک ویژگی شخصیتی
پیوستگی در ایجاد در ارتباط
تصویر کلی و Big Picture را ببینید: تجربیات قانع کننده برای مشتریان ایجاد کنید
مشارکت، جادو و اشتیاق: جادویی را در بازار ایجاد کنید
با مصاحبه ها، مطالعات موردی مفصل و ده ها ایده واقعی و ابتکارات خدمات مشتری موثر واقع در دنیای واقعی، کتاب اجتناب ناپذیر Indispensable چیزی است که کسب و کارهای در حال پیشروی به آن نیاز دارند.

برای دانلود کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispendable اینجا کلیک کنید.

زندگی نامه جو کالوی Joe Calloway
جو کالویJoe Calloway  به شرکت های بزرگ کمک می کند تا بهتر از گذشته شوند. او به سازمانها و افراد کمک می کند تا با کارایی بالا بر آنچه که واقعا مهم هستند تمرکز می کنند، بهبود مستمر را ترویج می دهد و برای مردم ایجاد انگیزه می کند تا اقدام فوری انجام دهند. یک نویسنده تجاری، مشاور و سخنران، و لیست شرکت هایی که با جو کار می کنند شامل کوکا کولا Coca Cola، آی بی ام IBM، کادیلاک Cadillac و آمریکن اکسپرس American Express هستند.
جو نویسنده پنج کتاب کسب و کار نوپا از جمله Becoming A Category of One است که از نیویورک تایمز، Publisher’s Weekly، Retailing Today و خیلی از نشریات معتبر دیگر تمجید های بسیاری دریافت نمود. جدیدترین کتاب Joe، کتاب بسیار مشهور Be The Best At What Matters Most می باشد که توسط انتشارات جان وایلی و پسران John Wiley and Sons منتشر شده است.
جو سخنگوی محبوب برای جلسات و رویدادهای تجاری است و همچنین با مشتریان کار می کند تا به آنها در دستیابی به نتایج خاص و پیشرفت در برنامه های 90 روزه ای منحصر به فرد کمک کند. اگرچه جو به تالار مشاهیر سخنرانان معرفی شده است، اما او "سخنرانی های سنتی" را انجام نمی دهد. در عوض، جو به طور فعال مردم را در سخنرانی های بسیار تعاملی و کارگاه های آموزشی به چالش های پیش فرض می کشد و با ایجاد روش های جدید تفکر آن را درگیر مسائل فکری و تجاری می کند.

برای دانلود کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispendable اینجا کلیک کنید.

شنبه هشتم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :کتاب مدیریتی- کتاب بازاریابی - Joe Calloway- کتاب Indsipensable
دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی می خواهد

دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی می خواهد
کتاب استراتژی شما نیاز به یک استراتژی دارد: چطور رویکرد درست را انتخاب و اجرا کنیم، کتابی است که هر استراتژیستی باید آن را خوانده باشد.

Your Strategy Needs a Strategy: How to Choose and Execute the Right Approach

این کتاب تالیف چهار نویسنده ی مشهور است. مارتین ریوز Martin Reeves، نات هانائز Knut Haanaes، جانمجایا سینها Janmejaya Sinha و جفری اشمیت Jeffery Schmidt
کتاب Your Strategy Needs a Strategy نمره بالای 4.5 ستاره را در آمازون دریافت کرده و در سال 2016 نوشته شده است.

برای دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی میخواهد کلیک کنید.

شما فکر می کنید که یک استراتژی برنده Winning Strategy دارید. اما واقعا اینطور است؟ مدیران با ایده های پرفروش و بهترین شیوه ها برای دستیابی به مزیت رقابتی بمباران می شوند، اما بسیاری از این ایده ها و شیوه ها با یکدیگر مخالف هستند. آیا هدفتان باید این باشد که سریع باشید یا بزرگ؟ آیا باید اقیانوس آبی ایجاد کنید، سازگار باشید، بازی کنید تا برنده شوید یا کلا مزیت رقابتی پایدار Sustainable Competitive Advantage را فراموش کنید؟
در یک محیط کسب و کاری که سریع تغییر می کند و تقریبا به طور روزافزونی ناامن و پیچیده شده است، هرگز مهم تر یا مشکل تر از انتخاب روش مناسب برای استراتژی نبوده است. در این کتاب، اعضای گروه مشاوره بوستون، مارتین ریوز، کنت هاناها و جانماجیا سینها یک روش اثبات شده برای تعیین رویکرد راهبردی ارائه کرده اند که برای شرکت شما مناسب است. آنها با کمک به ارزیابی محیط کسب و کار شما شروع می کنند: چقدر غیر قابل پیش بینی است، چقدر قدرت شما باید آن را تغییر دهد، و چقدر سخت است - یک جزء حیاتی استراتژی درست است.
آنها نشان می دهند چگونه استراتژی های موجود بر اساس پنج طبقه مرتب می شوند: بزرگ باشید، سریع باشید، اولین باشید، ارکستراتور Orchestrator باشید، یا قابل اعتماد باشید- بسته به میزان قابل پیش بینی بودن، قیاس بودن و سختی کار.
توضیحات عمیق هر یک از این روش ها بینش حیاتی را برای کمک به شما جهت همسو کردن رویکرد شما با استراتژی و محیط زیست خود، تعیین زمان و چگونگی اجرای هر یک از آنها و جلوگیری از عدم توازن بالقوه مرگبار ارائه خواهد داد.
با توجه به چالش های جدی تر استراتژیک، شما قادر به پاسخگویی به سؤال های زیر خواهید بود:


• چه چیزی جای برنامه ریزی را میگیرد وقتی که چرخه سالانه منسوخ شود؟
• هنگامی ما می توانیم - و چه هنگامی ما باید - بازی را به نفع خود شکل دهیم؟
• چگونه ما به طور همزمان رویکردهای استراتژیک مختلف برای واحدهای تجاری مختلف را اجرا می کنیم؟
• چگونه تضادهای ذاتی را در فرمولاسیون و اجرای استراتژی های مختلف در چندین شرکت و جغرافیا مدیریت کنیم؟
تا به امروز هیچ کتابی تمام این موارد را یکجا باهم نیاورده و یک ابزار عملی برای درک اینکه کدام رویکرد استراتژیک اتخاذ شود را ارائه نداده است. بنابراین خواندن این کتاب حوزه استراتژیک را امروز شروع کنید.
نظر منتخب خوانندگان این کتاب:
این کتاب بهترین کتاب استراتژیک پس از کتابهای مایکل پورتر در دهه 1980 بوده است. زیبایی این کتاب این است که بسیاری از ابزارهای متفرق استراتژی را در رویکردهای منسجم استراتژیک آورده است. بدیهی است که استراتژی شما باید بر اساس درک عمیق از زمینه که در آن عمل می کنید، باشد. از نظر من تمام کارهای استراتژی 30-40 سال گذشته، به بهترین نحو در این کتاب آورده شده است.

پنج شنبه ششم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :مدیریت استراتژیک - کتاب مدیریتی-دانلود کتاب استراتژی-دانلود کتاب انگلیسی
دانلود کتاب "نقطه اوج" نوشته ی "مالکوم گلدویل"

دانلود کتاب "نقطه اوج" نوشته ی "مالکوم گلدویل"


دانلود کتاب The Tipping Point نوشته Malcolm Gladwell"چطور چیزهای کوچک می توانند تغییرات بزرگی به وجود آورند."
How little things Can make a big Difference

نقطه اوج آن لحظه ی جادویی است که یک ایده، روند، و یا رفتار اجتماعی مانند آتش سوزی از آستانه عبور می کند. درست همانطور که یک فرد بیمار می تواند یک اپیدمی آنفلوآنزا ایجاد کند، به همان طریق یک حرکت کوچک اما دقیق و هدفمند می تواند باعث روند مد، محبوبیت یک محصول جدید و یا کاهش میزان جرم و جنایت شود. این کتاب پرفروش به طور گسترده ای تحسین شده، و در آن مالکوم گلدول به کاوش پرداخته و نقطه ای درخشان را در آن نشان می دهد. این کتاب در حال حاضر در حال تغییر گسترده ای در شیوه ی زندگی مردم در سراسر جهان در مورد فروش محصولات و انتشار ایده ها ایجاد کرده است.
کتاب نقطه اوج The Tipping Point در آمازون امتیاز بالایی را در بین 2321 خواننده کسب کرده است و از پر فروش ترین کتاب های سایت آمازون به حساب می آید.

این کتاب 301 صفحه است و به زبان انگلیسی نوشته شده است.

برای دانلود کتاب نقطه اوج به آیدی تلگرام @engpartner پیام دهید.
هزینه این کتاب 8900 تومان می باشد.


نظرات خوانندگانی که کتاب نقطه اوج The Tipping Point را خوانده اند:

این کتاب، شرایطی محوری در تاریخ را بررسی می کند که در آن تصمیماتی که ما به صورت جمعی به عنوان یک جامعه ایجاد کردیم در نهایت، تأثیرات مهمی یا همانطور که Gladwell می گوید "نقاط اوجی" ایجاد می کند.
مالکوم گلادول کار فوق العاده ای را انجام می دهد که علت آن را توضیح می دهد چرا برخی از پیام ها گسترش می یابند و برخی نمی یابند.

دانلود کتاب:
The Tipping Point: How Little Things Can Make a Big Difference By Malcolm Gladwell
January 7,2002

جمعه دهم 6 1396
(0) نظر
برچسب ها : کتاب بازاریابی-کتاب مدیریتی-کتاب انگیزشی-کتاب The Tipping Point-Malcolm Gladwell
X