دانلود كتاب هاي معروف دنيا
مسئولیت اجتمای سازمان: انجام بهترین ها برای شرکت و آرمان شما

مسئولیت اجتمای سازمان: انجام بهترین ها برای شرکت و آرمان شما

کتاب حاضر از کتاب های بسیار پر طرفدار نویسنده معروف حوزه بازاریابی، یعنی فیلیپ کاتلر  Philip Kotler و نانسی لی Nancy Lee می باشد.

Corporate Social Responsibility (CSR) : Doing the Most Good for Your Company and Your Cause

امروزه از شرکت ها و سازمان ها (بنگاه ها) انتظار میرود که در قالب پروژه های خیریه کمکی به جوامع خود کنند. در بحث مسئولیت اجتماعی بنگاه یا Corporate Social Responsibility (CSR)، فلیپ کاتلر، یکی از مهمترین شخصیت های جهان one of The world’s foremost voices در زمینه کسب و کار و بازاریابی و همچنین خانم نانسی لی، توضیح می دهند که چرا بحث کمک به خیریه هم برای روابط عمومی خوب است و هم برای کسب و کار. آنها رهبران کسب و کار را نشان می دهند که چگونه اهداف اجتماعی را انتخاب می کنند، طرح های خیریه را طراحی می کنند، حمایت کارمندان را افزایش می دهند و تلاش های خود را ارزیابی می کنند.
برای دانلود کتاب CSR کاتلر کلیک کنید.

فلیپ کاتلر، یکی از مهمترین شخصیت های جهان در زمینه کسب و کار و بازاریابی و همچنین خانم نانسی لی، رئیس خدمات بازاریابی اجتماعی، بهترین شیوه ها و ابزارهای شرکت ها را برای به حداکثر رساندن مشارکت شرکت های بزرگ در زمینه مسائل اجتماعی ارائه می دهند. رهبران کسب و کار یادمیگیرند که چطور اهداف کسب و کار را با اهداف فرهنگی و اجتماعی ادغام کنند.
این کتاب بیش از یک دیدگاه نظری theoretical perspective ارائه می دهد و شامل بینش شخصی برخی از شرکت های سرآمد و مشهور در زمینه مسئولیت های اجتماعی سازمان است. کتاب CSR فیلیپ کاتلر مملو از توصیه های اثبات شده و مثال های دنیای واقعی در زمینه ابتکارات اجتماعی است و شامل داستان شخصیت های اول بیست و پنج پرچم دار دنیای کسب و کار است. شرکت هایی از قبیل Ben & Jerry’s, IBM, Washington Mutual, Johnson & Johnson, Microsoft, The Body Shop, Hewlett-Packard and American Express.  برای کسانی که به دنبال تامین مالی از شرکت هایی مانند این ها هستند، فصل آخر، ده راهکار پیشنهاد شده برای موفقیت را ارئه می دهد.

برای دانلود کتاب CSR کاتلر کلیک کنید.

این کتاب تفسیری insightful و عملی Practical، بیست و پنج روش برتر را برای هدایت تصمیم گیری در زمینه مسئولیت اجتماعی بنگاه CSR ارائه می دهد. در نهایت، هدف به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه گذاری های شرکتها در نتیجه ی انجام بهترین اقدامات در زمینه اجتماعی Social، محیط زیستی Environmental و اقتصادی Economical است.
تعداد صفحات کتاب مسئولیت اجتماعی کاتلر CSR Philip Kotler: 320 صفحه
انتشارات: Wiley
تاریخ انتشار: دسامبر 2004
زبان کتاب: انگلیسی
خلاصه نظرات کابرانی که این کتاب را خوانده اند:
من دانشجوی رهبری هستم و این کتاب را از نظر فرمت، بینش و زبان بسیار جالب می بینم. من عاشق سازمان، سادگی، ارائه، و روش شناسی مورد استفاده در ارائه موضوعات آن هستم. ارزش قیمت و خواندش را داشت. با خواندن این کتاب همه چیز درباره    CSR را می فهمید.

برای دانلود کتاب CSR کاتلر کلیک کنید.


پنج شنبه ششم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :فیلیپ کاتلر- مسئولیت اجتماعی سازمان- مسئولیت اجتماعی بنگاه - دانلود کتاب CSR - CSR
X