دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم

دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم

دانلود رایگان کتاب Playing to Win

کتاب معروف برای بردن بازی کنیم: چطور استراتژی واقعا کار می کند How Strategy Really Works
Playing to Win: How Strategy Really Works
آیا شما فقط بازی می کنید یا اینکه بازی می کنید تا برنده شوید؟
استراتژی مبحث پیچیده ای نیست، اما مشکل و سخت است. سخت است چون افراد و سازمان ها را مجبور می کند که انتخاب های خاصی درباره ی آینده کنند – چیزی که در بیشتر شرکت ها اتفاق نمی افتد.
حالا دو تن از مشهورترین متفکران کسب و کار به قلب استراتژی می روند و توضیح می دهند که استراتژی درباره ی چیست، چطور به آن فکر کنیم، چرا به استراتژی نیاز داریم، و چطور آن را انجام دهیم. و آنها برای اثبات نظراتشان یکی از موفق ترین شرکت های حاضر در قرن گذشته را که خودشان ایجاد کرده اند به عنوان کیس معرفی خواهند کرد.
A.G. Lafley، مدیر عامل سابق Procter & Gamble در مشارکت نزدیک با راجر مارتین مشاور استراتژیک، فروش P & G را دو برابر کرد، سود خود را چهار برابر کرد و در ده سال به ارزش بازار آن بیش از 100 میلیارد دلار افزود.
در حال حاضر، با استفاده از سالهای تجربه خود در P & G و دانشکده مدیریت Rotman، که مارتین مدیر آن است این کتاب نشان می دهد که چگونه رهبران در سازمان های بزرگ و کوچک می توانند اقدامات روزمره را با اهداف استراتژیک بزرگ تر بر اساس عناصر واضح و ضروری که کسب و کار را تعیین می کنند، مدیریت کنند و کسب و کار به موفقیت برسانند -  کجا باید بازی کرد و چطور پیروز شد.

دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم


نتیجه یک کتاب برای پیروزی است.
لافی و مارتین مجموعه ای از پنج گزینه استراتژیک ضروری را ایجاد کرده اند که، هنگامی که به صورت یکپارچه مورد توجه قرار می گیرند، شما را از رقبای خود پیش می اندازند.

این پنج استراتژی شامل:
آرزوی موفقیت ما چیست؟
کجا بازی خواهیم کرد؟
چطور برنده خواهیم شد؟
چه توانمندی هایی باید داشته باشیم تا پیروز شویم؟

چه سیستم های مدیریتی نیاز است تا انتخاب های ما را پشتیبانی کند؟

داستانهایی درباره اینکه P & G بارها و بارها با استفاده از این روش به مارک های معروف مانند Olay، Bounty، Gillette، Swiffer و Febreze پیروز شد، به روشنی نشان می دهد که چگونه تصمیم گیری در مورد یک راهبرد استراتژیک و سپس انتخاب درست برای حمایت از آن در نحوه ی بازی کردن و در واقع برنده شدن تفاوت ایجاد می کند.


درباره ی نویسندگان:
A. G. Lafley به عنوان رئیس جدید اجرایی و رئیس  Procter & Gamble، جایی که او قبلا مدیرعامل در سالهای 2000-2009 بود، نامگذاری شده است. با توجه به رهبری Lafley، فروش P & G دو برابر شد، سود آن چهار برابر شد، ارزش بازار آن بیش از 100 میلیارد دلار افزایش یافت و نمونه هایی از مارک های میلیارد دلاری مثل Tide، Pampers، Olay و Gillette از 10 تا 24 به دلیل نتیجه تمرکز او بر برنده شدن انتخاب های استراتژیک، نوآوری مبتنی بر مصرف و رشد قابل اعتماد و پایدار است.
راجر مارتین رییس دانشکده مدیریت Rotman University Toronto است و مشاور رئیس اجرایی استراتژی، طراحی، نوآوری و تفکر یکپارچه سازی است. در سال 2011، راجر توسط Thinkers50 به عنوان ششمین متفکر مدیریت برتر در جهان نامگذاری شد. این کتاب هشتم است. او همچنین به طور منظم به بازاریابی کسب و کار هاروارد، Financial Times و واشنگتن پست مشغول است. او دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی هاروارد و مدرک AB در اقتصاد دانشکده هاروارد است.
کتاب Playing to Win: How Strategy Really Works شامل 272 صفحه می باشد که توسط انتشارات  Harvard Business Review در سال 2013منتشر شده است.


چهارشنبه دوازدهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :کتاب مدیریتی - مدیریت استراتژیک-How Strategy Really Works- دانلود کتاب استراتژی
دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی می خواهد

دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی می خواهد
کتاب استراتژی شما نیاز به یک استراتژی دارد: چطور رویکرد درست را انتخاب و اجرا کنیم، کتابی است که هر استراتژیستی باید آن را خوانده باشد.

Your Strategy Needs a Strategy: How to Choose and Execute the Right Approach

این کتاب تالیف چهار نویسنده ی مشهور است. مارتین ریوز Martin Reeves، نات هانائز Knut Haanaes، جانمجایا سینها Janmejaya Sinha و جفری اشمیت Jeffery Schmidt
کتاب Your Strategy Needs a Strategy نمره بالای 4.5 ستاره را در آمازون دریافت کرده و در سال 2016 نوشته شده است.

برای دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی میخواهد کلیک کنید.

شما فکر می کنید که یک استراتژی برنده Winning Strategy دارید. اما واقعا اینطور است؟ مدیران با ایده های پرفروش و بهترین شیوه ها برای دستیابی به مزیت رقابتی بمباران می شوند، اما بسیاری از این ایده ها و شیوه ها با یکدیگر مخالف هستند. آیا هدفتان باید این باشد که سریع باشید یا بزرگ؟ آیا باید اقیانوس آبی ایجاد کنید، سازگار باشید، بازی کنید تا برنده شوید یا کلا مزیت رقابتی پایدار Sustainable Competitive Advantage را فراموش کنید؟
در یک محیط کسب و کاری که سریع تغییر می کند و تقریبا به طور روزافزونی ناامن و پیچیده شده است، هرگز مهم تر یا مشکل تر از انتخاب روش مناسب برای استراتژی نبوده است. در این کتاب، اعضای گروه مشاوره بوستون، مارتین ریوز، کنت هاناها و جانماجیا سینها یک روش اثبات شده برای تعیین رویکرد راهبردی ارائه کرده اند که برای شرکت شما مناسب است. آنها با کمک به ارزیابی محیط کسب و کار شما شروع می کنند: چقدر غیر قابل پیش بینی است، چقدر قدرت شما باید آن را تغییر دهد، و چقدر سخت است - یک جزء حیاتی استراتژی درست است.
آنها نشان می دهند چگونه استراتژی های موجود بر اساس پنج طبقه مرتب می شوند: بزرگ باشید، سریع باشید، اولین باشید، ارکستراتور Orchestrator باشید، یا قابل اعتماد باشید- بسته به میزان قابل پیش بینی بودن، قیاس بودن و سختی کار.
توضیحات عمیق هر یک از این روش ها بینش حیاتی را برای کمک به شما جهت همسو کردن رویکرد شما با استراتژی و محیط زیست خود، تعیین زمان و چگونگی اجرای هر یک از آنها و جلوگیری از عدم توازن بالقوه مرگبار ارائه خواهد داد.
با توجه به چالش های جدی تر استراتژیک، شما قادر به پاسخگویی به سؤال های زیر خواهید بود:


• چه چیزی جای برنامه ریزی را میگیرد وقتی که چرخه سالانه منسوخ شود؟
• هنگامی ما می توانیم - و چه هنگامی ما باید - بازی را به نفع خود شکل دهیم؟
• چگونه ما به طور همزمان رویکردهای استراتژیک مختلف برای واحدهای تجاری مختلف را اجرا می کنیم؟
• چگونه تضادهای ذاتی را در فرمولاسیون و اجرای استراتژی های مختلف در چندین شرکت و جغرافیا مدیریت کنیم؟
تا به امروز هیچ کتابی تمام این موارد را یکجا باهم نیاورده و یک ابزار عملی برای درک اینکه کدام رویکرد استراتژیک اتخاذ شود را ارائه نداده است. بنابراین خواندن این کتاب حوزه استراتژیک را امروز شروع کنید.
نظر منتخب خوانندگان این کتاب:
این کتاب بهترین کتاب استراتژیک پس از کتابهای مایکل پورتر در دهه 1980 بوده است. زیبایی این کتاب این است که بسیاری از ابزارهای متفرق استراتژی را در رویکردهای منسجم استراتژیک آورده است. بدیهی است که استراتژی شما باید بر اساس درک عمیق از زمینه که در آن عمل می کنید، باشد. از نظر من تمام کارهای استراتژی 30-40 سال گذشته، به بهترین نحو در این کتاب آورده شده است.

پنج شنبه ششم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :مدیریت استراتژیک - کتاب مدیریتی-دانلود کتاب استراتژی-دانلود کتاب انگلیسی
X