دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود کتاب اجتناب ناپذیر

دانلود کتاب اجتناب ناپذیراجتناب ناپذیر: چگونه می توان شرکتی شد که مشتریان بدون آن نمی توانند زندگی کنند

Indispensable: How To Become The Company That Your Customers Can't Live Without

کتاب اجتناب ناپذیر Indispensable اثر نویسنده معروف جو کالوی Joe Calloway یک  کتاب استراتژیک می باشد. این کتاب به شما آموزش می دهد که با یک استراتژی پنج مرحله ای چطور یک کالا را به یک ضرورت تبدیل کنید. هنگامی که محصولات و خدمات غیر قابل تعویض می شوند، قیمت به تعیین کننده نهایی برای مصرف کنندگان تبدیل می شود. کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispensable به شما نشان می دهد که بیزنس ها چطور باید از چرخه ی باطل خارج شوند و با استفاده از پنج محرکه، یک استراتژی برگزینند تا آن ها را به مرحله ی بعدی عملکردی برساند. آقای جو کالوی Joe Calloway، مشاور تجاری کسب و کار، به بررسی اینکه چگونه شرکت های واقعی محصولات یا خدمات خود را به یک "ماموریت حیاتی" تبدیل ساخته اند و مشتریانشان را راضی نگه داشته اند، پرداخته است.

برای دانلود کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispendable اینجا کلیک کنید.

کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispensable به طور مستقیم به قلب موضوع می رود و نشان می دهد که چگونه شرکت های کوچک و بزرگ از طریق پنج محرکه وفاداری مشتری به فروش می پردازند و بازار را رهبری می کنند.
کتاب اجتناب ناپذیر Indispensable به برای خوانندگانش آشکار می سازد که:
ایجاد و تقویت نیروی محرکه: غلبه بر لختی سازمانی و ادامه ی حرکت رو به جلو
ایجاد اعتماد به نفس همیشگی: ایجاد ثبات عملکرد به صورت یک ویژگی شخصیتی
پیوستگی در ایجاد در ارتباط
تصویر کلی و Big Picture را ببینید: تجربیات قانع کننده برای مشتریان ایجاد کنید
مشارکت، جادو و اشتیاق: جادویی را در بازار ایجاد کنید
با مصاحبه ها، مطالعات موردی مفصل و ده ها ایده واقعی و ابتکارات خدمات مشتری موثر واقع در دنیای واقعی، کتاب اجتناب ناپذیر Indispensable چیزی است که کسب و کارهای در حال پیشروی به آن نیاز دارند.

برای دانلود کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispendable اینجا کلیک کنید.

زندگی نامه جو کالوی Joe Calloway
جو کالویJoe Calloway  به شرکت های بزرگ کمک می کند تا بهتر از گذشته شوند. او به سازمانها و افراد کمک می کند تا با کارایی بالا بر آنچه که واقعا مهم هستند تمرکز می کنند، بهبود مستمر را ترویج می دهد و برای مردم ایجاد انگیزه می کند تا اقدام فوری انجام دهند. یک نویسنده تجاری، مشاور و سخنران، و لیست شرکت هایی که با جو کار می کنند شامل کوکا کولا Coca Cola، آی بی ام IBM، کادیلاک Cadillac و آمریکن اکسپرس American Express هستند.
جو نویسنده پنج کتاب کسب و کار نوپا از جمله Becoming A Category of One است که از نیویورک تایمز، Publisher’s Weekly، Retailing Today و خیلی از نشریات معتبر دیگر تمجید های بسیاری دریافت نمود. جدیدترین کتاب Joe، کتاب بسیار مشهور Be The Best At What Matters Most می باشد که توسط انتشارات جان وایلی و پسران John Wiley and Sons منتشر شده است.
جو سخنگوی محبوب برای جلسات و رویدادهای تجاری است و همچنین با مشتریان کار می کند تا به آنها در دستیابی به نتایج خاص و پیشرفت در برنامه های 90 روزه ای منحصر به فرد کمک کند. اگرچه جو به تالار مشاهیر سخنرانان معرفی شده است، اما او "سخنرانی های سنتی" را انجام نمی دهد. در عوض، جو به طور فعال مردم را در سخنرانی های بسیار تعاملی و کارگاه های آموزشی به چالش های پیش فرض می کشد و با ایجاد روش های جدید تفکر آن را درگیر مسائل فکری و تجاری می کند.

برای دانلود کتاب "اجتناب ناپذیر" Indispendable اینجا کلیک کنید.

شنبه هشتم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :کتاب مدیریتی- کتاب بازاریابی - Joe Calloway- کتاب Indsipensable
X