دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود رایگان کتاب انگلیسی Collocation in Use

دانلود رایگان کتاب انگلیسی Collocation in Useاین کتاب صدها کالکیشن در زمینه های متنوع را ارائه می دهد و برای دانش آموزان سطح متوسط و بالاتر که می خواهند انگلیسی را به سطح بعدی برسانند ایده آل است. دانش خوب درباره کالکیشن ها (ترکیبی از واژه های معمولی) برای یادگیری زبان انگلیسی و طبیعی و روان صحبت کردن حیاتی است. استفاده از کالکیشن ها سبک نوشتن و صحبت کردن انگلیسی شما را بهبود می بخشد. دانش کالکیشن شما معمولا در آزمون های کمبریج از قبیل FCE, CAE, CPE و آیلتس IELTS سنجیده میشود. یادگیری ترکیب کلمات صحیح به شما کمک می کند تا از اشتباهات رایج جلوگیری کنید. یادگیری Collocation ها از طریق کتاب کمبریج را به تمام زبان آموزان توصیه می کنیم. این کتاب توسط مایکل مک کارتی و فیلیسیتی او دانیل نوشته شده است.

English Collocations in Use

Michael McCarthy
Felicity O’Dell

این کتاب برای کمک به دانش آموزان سطح متوسط ESL و EFL فوق العاده است و به آنها در درک نحوه ایجاد جملات و عبارات بومی و Native کمک شایانی می کند.

من این کتاب را با تمام دانش آموزان سطح متوسطم تمرین می کنم چرا که می خواهمپایه لغت قوی داشته باشند و بیشتر شبیه افراد آمریکا و انگلیسی صحبت کنند.

ترتیب چینش درس ها و نوع تمرین ها در این کتاب عالی است و توضیحات کالکیشن ها به طور ساده آورده شده اند. با خواندن این کتاب تمام زبان آموزان موقع نوشتن ایمیل های تجاری و رایتینگ آیلتس و تافل و صحبت کردن انگلیسی در جلسات  اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند.
يکشنبه نهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :زبان انگلیسی- دانلود کتاب رایگان زبان انگلیسی- کالکیشن-کتاب تافل- کتاب آیتس - کتاب لغت انگلیسی - کتاب Collocations
دانلود کتاب Barron’s IELTS ویرایش چهارم

دانلود کتاب Barron’s IELTS ویرایش چهارمکتاب Barron’s IELTS ویرایش چهارم  اثر دکتر لین لولید یکی از بهترین منابع آموزش آیلتس می باشد.

Barron's IELTS with MP3 CD, 4th Edition
Dr. Lin Loughleed

آزمون IELTS به عنوان سنجش مهارت زبان انگلیسی با بیش از 7،000 موسسه آموزشی، ادارات و سازمان های دولتی و سازمان های حرفه ای در 135 کشور استفاده می شود. این کتاب به روز شده برای دانشجویان ESL شامل تمام قسمت های آیلتس و تمام انواع پرسش های آن می شود: چند گزینه ای، پاسخ کوتاه، تکمیل جمله، تکمیل فلوچارت، نمودار، جداول، یادداشت برداری، خلاصه سازی، نشانه گذاری نمودار ها و نقشه ها، طبقه بندی، تطبیق، و انتخاب از یک لیست. زبان آموزان در این کتاب موارد زیر را خواهند یافت:
چهار تست آموزشی آیلتس آکادمیک که از جدیدترین امتحان ها بازتاب می یابند
دو تست آموزشی آیلتس جنرال
یک CD MP3 حاوی صدا برای تمام تست ها و فعالیت ها
پاسخ های تشریحی برای تمام سوالات آزمون
همچنین متن تمام فایل های صوتی به صورت AudioScript در انتهای کتاب آورده شده است.
کتاب آیلتس بارونز شامل 528 صفحه است و ویرایش چهارم آن در سال 2016 به چاپ رسیده است.

بیوگرافی دکتر Lin LOUGHEED


دکتر Lin  LOUGHEEDحرفه EFL خود را در سال 1968 به عنوان یک داوطلب سپاه صلح در ترکیه آغاز کرد. او دکترای خود را در دانشکده معلمان دانشگاه کلمبیا به دست آورده و دو جایزه فولبرایت دریافت کرده است: کمک هزینه تحصیلی در سریلانکا و کمک هزینه تحصیلی در تونس. در سال 1983، موسسه طراحی آموزشی بین المللی را برای توسعه متریال آموزشی انگلیسی در تمام رسانه ها تاسیس کرد. لین یکی از اعضای گذشته هیئت اجرایی TESOL است و به عنوان رئیس دو گروه خاص علاقه مند است: آموزش بین المللی انگلیسی و نویسندگان متریال آموزشی زبان انگلیسی. او بیش از 40 متون انگلیسی به عنوان زبان خارجی نوشته است و روزنامه رادیویی روزانه در چین در زمینه کسب و کار انگلیسی ارائه می دهد.

دانلود کتاب Barron’s IELTS ویرایش چهارم

نظرات کاربران درباره ی این کتاب:
این کتاب برای تمرین لیسنینگ آیلتس مناسب است. اما من فکر می کنم که امتحان آیلتس واقعی یک مقدار سخت تر باشد.
دقیقا چیزی که دنبالش بودم.
کتاب خوبیه ولی آسونه. امتحان واقعی سخت تره.


يکشنبه نهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :آیلتس بارونز- IELTS Barrons - IELTS-زبان انگلیسی
X