دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود کتاب آشپزی برای دو نفر

دانلود کتاب آشپزی برای دو نفرپخت و پز کامل برای دو نفر: 650 دستور پخت انواع غذاهایی که همیشه خواسته اید توسط ناشر معروف کتاب های آشپزی، آمریکا تست کیچن
America’s Test Kitchen

The Complete Cooking for Two Cookbook: 650 Recipes for Everything You'll Ever Want to Make
America's Test Kitchen

دانلود کتاب آشپزی برای دو نفر


ازآنجایی که خانواده های کوچک نباید درگیر دستورالعمل های آشپزیی که برای چهار تا شش نفر درست شده اند باشند، آشپزخانه تست آمریکا 650 دستورالعمل آشپزی از بهترین دستور پخت ها را برای خدمت به دو نفر طراحی کرده است.
درطول سال ها ما متوجه شده ایم که کاهش میزان دستورالعمل پخت غذا به سادگی کم کردن مواد تشکیل دهنده غذا نیست. برای این منظور باید زمان پخت، دمای پخت غذا و تجهیزات آماده سازی غذا نیز تنظیم شوند. این کتاب آشپزی جامع پختن و آماده سازی غذا را از حالت حدس و گمان خارج کرده و به شما در طبخ بهترین غذاها برای دو نفر اطمینان می دهد. غذاهایی مثل خورشت گوشت، لازانیاو انواع کیک ها. همچنین زمانی که وقت کافی ندارید، ما به شما انتخاب های متنوعی از غذا را می دهیم. 150 دستورالعمل پخت غذا شامل خوراک جوجه و انواعاستیک  را می توانید در سی دقیقه بر روی میز غذاخوری آماده کنید. برای مواقعی که به دنبال دستور پخت سالم غذا هستید، 100 دستور پخت با برچسب "Light" را برای شما آماده کرده ایم. غذاهایی مثل انواع سوپ، سالاد میگو و آووکادو و گریپ فوروت. تمام دستورغذاها همراه با لیست اطلاعات غذایی در جداول و نمودارهای ساده در انتهای کتاب دستور پخت غذا آورده شده اند. و همچنین فصل هایی را برای پخت آرام، کباب کردن، کیک پختن، نان های سریع و کلوچه آماده کرده ایم. یک راهنمای 25 صفحه ای، مبانی آشپزی برای دو را آموزش می دهد، از جمله استراتژی های خرید هوشمندانه برای کاهش زباله ها، ترفندهای ذخیره سازی هوشمند که باعث افزایش خلاقیت مواد تشکیل دهنده کلیدی می شود و ما را برای استفاده از وسایل آشپزخانه مناسب برای هر خانوار دو نفره کمک می کند.

تست آشپزخانه آمریکایی America’s Test Kitchen برای نمایش های تلویزیونی با بالاترین امتیاز با بیش از 4 میلیون تماشاگر تلویزیونی به صورت هفتگی پخش می شود و بهترین فروشنده کتاب آشپزی، مجلات، وب سایت ها و مدرسه پخت و پز شناخته شده است. تست آشپزخانه آمریکایی یک آشپزخانه 2500 فوت مربع واقع در خارج از بوستون است. ماموریت ما تست دستور العمل ها تا زمانی که درک کنیم که چگونه و چطور کار می کنند و به بهترین نسخه می رسند است. ما همچنین تجهیزات آشپزخانه و مواد تشکیل دهنده سوپرمارکت را در جستجوی برند هایی که بهترین ارزش و عملکرد را ارائه می دهند، آزمایش می کنیم.


يکشنبه نهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :کتاب آشپزی-دانلود کتاب آشپزی خارجی-کتاب آشپزی آمریکایی
X