دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم

دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم

دانلود رایگان کتاب Playing to Win

کتاب معروف برای بردن بازی کنیم: چطور استراتژی واقعا کار می کند How Strategy Really Works
Playing to Win: How Strategy Really Works
آیا شما فقط بازی می کنید یا اینکه بازی می کنید تا برنده شوید؟
استراتژی مبحث پیچیده ای نیست، اما مشکل و سخت است. سخت است چون افراد و سازمان ها را مجبور می کند که انتخاب های خاصی درباره ی آینده کنند – چیزی که در بیشتر شرکت ها اتفاق نمی افتد.
حالا دو تن از مشهورترین متفکران کسب و کار به قلب استراتژی می روند و توضیح می دهند که استراتژی درباره ی چیست، چطور به آن فکر کنیم، چرا به استراتژی نیاز داریم، و چطور آن را انجام دهیم. و آنها برای اثبات نظراتشان یکی از موفق ترین شرکت های حاضر در قرن گذشته را که خودشان ایجاد کرده اند به عنوان کیس معرفی خواهند کرد.
A.G. Lafley، مدیر عامل سابق Procter & Gamble در مشارکت نزدیک با راجر مارتین مشاور استراتژیک، فروش P & G را دو برابر کرد، سود خود را چهار برابر کرد و در ده سال به ارزش بازار آن بیش از 100 میلیارد دلار افزود.
در حال حاضر، با استفاده از سالهای تجربه خود در P & G و دانشکده مدیریت Rotman، که مارتین مدیر آن است این کتاب نشان می دهد که چگونه رهبران در سازمان های بزرگ و کوچک می توانند اقدامات روزمره را با اهداف استراتژیک بزرگ تر بر اساس عناصر واضح و ضروری که کسب و کار را تعیین می کنند، مدیریت کنند و کسب و کار به موفقیت برسانند -  کجا باید بازی کرد و چطور پیروز شد.

دانلود کتاب معروف برای بردن بازی کنیم


نتیجه یک کتاب برای پیروزی است.
لافی و مارتین مجموعه ای از پنج گزینه استراتژیک ضروری را ایجاد کرده اند که، هنگامی که به صورت یکپارچه مورد توجه قرار می گیرند، شما را از رقبای خود پیش می اندازند.

این پنج استراتژی شامل:
آرزوی موفقیت ما چیست؟
کجا بازی خواهیم کرد؟
چطور برنده خواهیم شد؟
چه توانمندی هایی باید داشته باشیم تا پیروز شویم؟

چه سیستم های مدیریتی نیاز است تا انتخاب های ما را پشتیبانی کند؟

داستانهایی درباره اینکه P & G بارها و بارها با استفاده از این روش به مارک های معروف مانند Olay، Bounty، Gillette، Swiffer و Febreze پیروز شد، به روشنی نشان می دهد که چگونه تصمیم گیری در مورد یک راهبرد استراتژیک و سپس انتخاب درست برای حمایت از آن در نحوه ی بازی کردن و در واقع برنده شدن تفاوت ایجاد می کند.


درباره ی نویسندگان:
A. G. Lafley به عنوان رئیس جدید اجرایی و رئیس  Procter & Gamble، جایی که او قبلا مدیرعامل در سالهای 2000-2009 بود، نامگذاری شده است. با توجه به رهبری Lafley، فروش P & G دو برابر شد، سود آن چهار برابر شد، ارزش بازار آن بیش از 100 میلیارد دلار افزایش یافت و نمونه هایی از مارک های میلیارد دلاری مثل Tide، Pampers، Olay و Gillette از 10 تا 24 به دلیل نتیجه تمرکز او بر برنده شدن انتخاب های استراتژیک، نوآوری مبتنی بر مصرف و رشد قابل اعتماد و پایدار است.
راجر مارتین رییس دانشکده مدیریت Rotman University Toronto است و مشاور رئیس اجرایی استراتژی، طراحی، نوآوری و تفکر یکپارچه سازی است. در سال 2011، راجر توسط Thinkers50 به عنوان ششمین متفکر مدیریت برتر در جهان نامگذاری شد. این کتاب هشتم است. او همچنین به طور منظم به بازاریابی کسب و کار هاروارد، Financial Times و واشنگتن پست مشغول است. او دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی هاروارد و مدرک AB در اقتصاد دانشکده هاروارد است.
کتاب Playing to Win: How Strategy Really Works شامل 272 صفحه می باشد که توسط انتشارات  Harvard Business Review در سال 2013منتشر شده است.چهارشنبه دوازدهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :کتاب مدیریتی - مدیریت استراتژیک-How Strategy Really Works- دانلود کتاب استراتژی
X