دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی می خواهد

دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی می خواهد
کتاب استراتژی شما نیاز به یک استراتژی دارد: چطور رویکرد درست را انتخاب و اجرا کنیم، کتابی است که هر استراتژیستی باید آن را خوانده باشد.

Your Strategy Needs a Strategy: How to Choose and Execute the Right Approach

این کتاب تالیف چهار نویسنده ی مشهور است. مارتین ریوز Martin Reeves، نات هانائز Knut Haanaes، جانمجایا سینها Janmejaya Sinha و جفری اشمیت Jeffery Schmidt
کتاب Your Strategy Needs a Strategy نمره بالای 4.5 ستاره را در آمازون دریافت کرده و در سال 2016 نوشته شده است.

برای دانلود کتاب استراتژی شما یک استراتژی میخواهد کلیک کنید.

شما فکر می کنید که یک استراتژی برنده Winning Strategy دارید. اما واقعا اینطور است؟ مدیران با ایده های پرفروش و بهترین شیوه ها برای دستیابی به مزیت رقابتی بمباران می شوند، اما بسیاری از این ایده ها و شیوه ها با یکدیگر مخالف هستند. آیا هدفتان باید این باشد که سریع باشید یا بزرگ؟ آیا باید اقیانوس آبی ایجاد کنید، سازگار باشید، بازی کنید تا برنده شوید یا کلا مزیت رقابتی پایدار Sustainable Competitive Advantage را فراموش کنید؟
در یک محیط کسب و کاری که سریع تغییر می کند و تقریبا به طور روزافزونی ناامن و پیچیده شده است، هرگز مهم تر یا مشکل تر از انتخاب روش مناسب برای استراتژی نبوده است. در این کتاب، اعضای گروه مشاوره بوستون، مارتین ریوز، کنت هاناها و جانماجیا سینها یک روش اثبات شده برای تعیین رویکرد راهبردی ارائه کرده اند که برای شرکت شما مناسب است. آنها با کمک به ارزیابی محیط کسب و کار شما شروع می کنند: چقدر غیر قابل پیش بینی است، چقدر قدرت شما باید آن را تغییر دهد، و چقدر سخت است - یک جزء حیاتی استراتژی درست است.
آنها نشان می دهند چگونه استراتژی های موجود بر اساس پنج طبقه مرتب می شوند: بزرگ باشید، سریع باشید، اولین باشید، ارکستراتور Orchestrator باشید، یا قابل اعتماد باشید- بسته به میزان قابل پیش بینی بودن، قیاس بودن و سختی کار.
توضیحات عمیق هر یک از این روش ها بینش حیاتی را برای کمک به شما جهت همسو کردن رویکرد شما با استراتژی و محیط زیست خود، تعیین زمان و چگونگی اجرای هر یک از آنها و جلوگیری از عدم توازن بالقوه مرگبار ارائه خواهد داد.
با توجه به چالش های جدی تر استراتژیک، شما قادر به پاسخگویی به سؤال های زیر خواهید بود:


• چه چیزی جای برنامه ریزی را میگیرد وقتی که چرخه سالانه منسوخ شود؟
• هنگامی ما می توانیم - و چه هنگامی ما باید - بازی را به نفع خود شکل دهیم؟
• چگونه ما به طور همزمان رویکردهای استراتژیک مختلف برای واحدهای تجاری مختلف را اجرا می کنیم؟
• چگونه تضادهای ذاتی را در فرمولاسیون و اجرای استراتژی های مختلف در چندین شرکت و جغرافیا مدیریت کنیم؟
تا به امروز هیچ کتابی تمام این موارد را یکجا باهم نیاورده و یک ابزار عملی برای درک اینکه کدام رویکرد استراتژیک اتخاذ شود را ارائه نداده است. بنابراین خواندن این کتاب حوزه استراتژیک را امروز شروع کنید.
نظر منتخب خوانندگان این کتاب:
این کتاب بهترین کتاب استراتژیک پس از کتابهای مایکل پورتر در دهه 1980 بوده است. زیبایی این کتاب این است که بسیاری از ابزارهای متفرق استراتژی را در رویکردهای منسجم استراتژیک آورده است. بدیهی است که استراتژی شما باید بر اساس درک عمیق از زمینه که در آن عمل می کنید، باشد. از نظر من تمام کارهای استراتژی 30-40 سال گذشته، به بهترین نحو در این کتاب آورده شده است.


پنج شنبه ششم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :مدیریت استراتژیک - کتاب مدیریتی-دانلود کتاب استراتژی-دانلود کتاب انگلیسی
X