دانلود كتاب هاي معروف دنيا
دانلود رایگان کتاب انگلیسی Collocation in Use

دانلود رایگان کتاب انگلیسی Collocation in Useاین کتاب صدها کالکیشن در زمینه های متنوع را ارائه می دهد و برای دانش آموزان سطح متوسط و بالاتر که می خواهند انگلیسی را به سطح بعدی برسانند ایده آل است. دانش خوب درباره کالکیشن ها (ترکیبی از واژه های معمولی) برای یادگیری زبان انگلیسی و طبیعی و روان صحبت کردن حیاتی است. استفاده از کالکیشن ها سبک نوشتن و صحبت کردن انگلیسی شما را بهبود می بخشد. دانش کالکیشن شما معمولا در آزمون های کمبریج از قبیل FCE, CAE, CPE و آیلتس IELTS سنجیده میشود. یادگیری ترکیب کلمات صحیح به شما کمک می کند تا از اشتباهات رایج جلوگیری کنید. یادگیری Collocation ها از طریق کتاب کمبریج را به تمام زبان آموزان توصیه می کنیم. این کتاب توسط مایکل مک کارتی و فیلیسیتی او دانیل نوشته شده است.

English Collocations in Use

Michael McCarthy
Felicity O’Dell

این کتاب برای کمک به دانش آموزان سطح متوسط ESL و EFL فوق العاده است و به آنها در درک نحوه ایجاد جملات و عبارات بومی و Native کمک شایانی می کند.

من این کتاب را با تمام دانش آموزان سطح متوسطم تمرین می کنم چرا که می خواهمپایه لغت قوی داشته باشند و بیشتر شبیه افراد آمریکا و انگلیسی صحبت کنند.

ترتیب چینش درس ها و نوع تمرین ها در این کتاب عالی است و توضیحات کالکیشن ها به طور ساده آورده شده اند. با خواندن این کتاب تمام زبان آموزان موقع نوشتن ایمیل های تجاری و رایتینگ آیلتس و تافل و صحبت کردن انگلیسی در جلسات  اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند.

يکشنبه نهم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :زبان انگلیسی- دانلود کتاب رایگان زبان انگلیسی- کالکیشن-کتاب تافل- کتاب آیتس - کتاب لغت انگلیسی - کتاب Collocations
X